Prekių grąžinimas

Kokybiškos ir nenaudotos, su nepažeista pakuote prekės, pirktos www.gerbuvis.eu elektroninėje parduotuvėje gali būti grąžinamos, tik tokiu pačiu būdu, kokiu buvo įsigytos:

1. Prekės, pirktos www.gerbuvis.eu el. parduotuvėje su pristatymo paslauga, grąžinamos per kurjerį. Į info@gerbuvie.eu pirkėjas turi atsiųsti prekių ir pinigų grąžinimo prašymą ir sąskaitą faktūrą, bus iškviestas kurjeris, kuris pasiims grąžintinas prekes. Gavus prekę ir ją patikrinus, pinigai grąžinami pavedimu per 14 d. Jei kurjeriu grąžinama nekokybiška prekė, siuntimo išlaidas apmokėsime mes. Kokybiškų prekių grąžinimo atveju, prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. 

2. Prekės, pirktos www.gerbuvis.eu el. parduotuvėje su atsiėmimo parduotuvėje paslauga, grąžinamos į tą pačią parduotuvę, kurioje prekė buvo atsiimta. Atvykę grąžinti prekes turėkite prekių įsigijimo dokumentą bei užpildykite prekių ir pinigų grąžinimo prašymą. Gavus prekę ir ją patikrinus, pinigai grąžinami pavedimu per 14 d. nuo prekių grąžinimo dienos. 

Tinkamos kokybės prekių grąžinimo sąlygos: 

  • Prekes galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo ar atsiėmimo dienos; 
  • Grąžinama prekė turi būti nenaudota, nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės bei nepraradusi prekinės išvaizdos; 
  • Grąžinama prekė nebuvo pagaminta pagal specialius Jūsų nurodymus (pvz., pagal Jūsų nurodymus sumaišyti dažai, supjaustyta mediena ar pan.); 
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje  ir su visais jai priklausančiais priedais. 
  • Sumokėti pinigai bus grąžinti į sąskaitą iš kurios buvo mokėta už prekę, per 14 dienų nuo prekių grąžinimo dienos į parduotuvę, o kurjeriu grąžinamų prekių atveju – nuo grąžinamų prekių pristatymo į sandėlį dienos. 
  • Būtina pateikti pirkimo dokumentą.